Теж в Дубаї. Галкін “уїв” екс-миколаївця Меладзе – сказав голосно “Героям слава” (ВІДЕО)


21:1505.01.2023

Нагадаємо, в новорічну ніч Валерій Меладзе виступав на корпоративі в Дубаї. Там один із присутніх у залі вигукнув “Слава Україні!”, на що Меладзе відреагував. Він прибрав від рота мікрофон і тихо промовив “Героям слава!”, потім сказав “тшш” і наголосив, що “вечір поза політикою”.

А потім почав виправдовуватись через свої слова.

Тоді, нагадаємо, артист на вигук одного з фанатів у залі “Слава Україні!”, прибравши мікрофон, ледь чутно відповів “Героям слава!”. Після цього виконавця почали “скасовувати” в Росії, його вимагають визнати “іноагентом” та позбавити усіх звань і громадянства.

Своєю чергою, Меладзе швидко опублікував допис в Instagram, де пояснив, що дуже страждає через “конфликт горячо любимых народов”.

Теж в Дубаї. Галкін "уїв" екс-миколаївця Меладзе - сказав голосно "Героям слава" (ВІДЕО) 1
Теж в Дубаї. Галкін "уїв" екс-миколаївця Меладзе - сказав голосно "Героям слава" (ВІДЕО) 3

“Люди, я хочу, щоб ви почули мене і зрозуміли мої слова. Ось уже 10 місяців я, як і багато інших людей, живу з відчуттям тяжкості та горя. Так сталося, що гаряче улюблені мною народи перебувають у конфлікті, в якому гинуть люди. Я не можу і не хочу нікого ненавидіти, і не намагаюся комусь догодити. Я мрію лише про те, щоб антагонізм припинився і між близькими народами встановилася згода. І задля цього я ладен віддати всі сили”, – прокоментував свої слова в Дубаї Меладзе.

В багатьох українців це викликало огиду.

Зазначимо, що 24 лютого, в день повномасштабного вторгнення рф до України, Валерій Меладзе, який свої студентські роки провів у Миколаєві, записав емоційне відео, в якому закликав зупинити воєнні дії. Тоді ж артист сказав: “Ми маємо язик. Кажіть, як є! Путін напав на Україну! На всю Україну! Нам не потрібна Росія! Нас нема від кого рятувати, тільки від Росії!”. Та буквально за лічені хвилини Меладзе перезалив відео, з якого зникла бодай якась згадка про Путіна і з’явився текст про те, що обидві сторони “мають сісти за стіл переговорів”. Окрім того, артист вимкнув коментарі до відео. Хоча до цього вони були активні.

А ось Максим Галкін на своєму виступі в Дубаї (ОАЕ) не побоявся. Під час виступу хтось із глядачів (а в залі був майже аншлаг – він був заповнений на 85-90%) крикнув “Героям слава”. Комік зробив вигляд, що не розчув і попросив повторити. Із залу крикнули “Слава Україні”. І від у відповідь крикнув “Героям слава”.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Теж в Дубаї. Галкін “уїв” екс-миколаївця Меладзе – сказав голосно “Героям слава” (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube