В Німеччині вважають, що пандемія коронавірусу закінчилась


07:3327.12.2022

У Німеччині заявили, що пандемію COVID-19 у країні можна вважати завершеною.

Про це повідомив керівник відділу вірусології берлінської клініки «Шаріте» Крістіан Дроссен в інтервʼю Tagesspiegel, передає ua.news.

«За моєю оцінкою, цієї зими ми переживаємо першу ендемічну хвилю коронавірусу. Це означає, що пандемія закінчилася», – заявив вірусолог.

Він пояснив, що по завершенні зими імунітет до COVID-19 у населення буде настільки поширеним і стійким, що вірус навряд чи зможе масово поширюватись улітку. Єдиним обмеженням вірусолог назвав черговий мутаційний стрибок. Проте зараз такий сценарій є малоймовірним.

Вірусолог додав, що кампанія з вакцинації у Німеччині та Європі загалом стала вирішальним кроком у боротьбі з пандемією. Обмеження, запроваджені через поширення COVID-19, виправдали себе.

«Ніколи не йшлося про те, щоб зупинити пандемію. Від початку було зрозуміло, що це неможливо. Але якби ви взагалі нічого не робили, було б мільйон смертей або більше в Німеччині ще до поширення штаму «Дельта». Тому довелося обмежити людські контакти», – пояснив Дростен.

Він також прокоментував ситуацію з коронавірусом в Китаї. Пояснив, що великою помилкою там виявилося те, що не було обізнаності про вакцинацію серед населення, особливо серед людей похилого віку.

Як повідомляло Інше ТВ, У китайській провінції Чжецзян виявляють за добу понад 1 млн випадків коронавірусу

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Німеччині вважають, що пандемія коронавірусу закінчилась' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube