Україна представила НАТО систему ситуаційної обізнаності “Дельта”. Що це таке


13:2520.12.2022

Делегація Центру інновацій та розвитку оборонних технологій презентували систему ситуаційної обізнаності Дельта для NATO C3 Board та NATO Army Armaments Group.

Про це повідомляє представництво НАТО в Україні

13-14 грудня ц.р. відбувся візит до штаб-квартири НАТО делегації Центру інновацій та розвитку оборонних технологій Міністерства оборони України та Директорату підтримки кризового реагування, а також представника Командування зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України.

На пленарному засіданні Ради НАТО С3, а також Групи НАТО з питань озброєнь Сухопутних військ Центр інновацій представив рішення ситуаційної обізнаності “Дельта”, розроблене на основі стандартів НАТО за підтримки профільних експертів Альянсу в рамках Трастового фонду Україна-НАТО С4.

Система “Дельта” розробляється з 2016 року власними силами Збройних Сил України та була суттєво доопрацьована з початку повномасштабного вторгнення Росії у лютому 2022 року. Наразі вона надає дані в режимі реального часу командирам на місцях та забезпечує швидкий і більш обґрунтований процес прийняття рішень завдяки інтеграції декількох джерел даних. Хоча система базується на стандартах НАТО і визнаних міжнародних стандартах, одночасно інтегрується багато комерційних інноваційних рішень для задоволення потреб на полі бою.

“Дельта” є яскравим прикладом успіхів співпраці між Україною і НАТО і слугує ще одним свідченням того, як Україна може швидко розвивати свої можливості, незважаючи на триваючу війну.

Крім того, Командування зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України представило на пленарному засіданні Ради НАТО С3 ключові комунікаційні спроможності, які використовуються Збройними Силами, а також уроки, отримані з лютого 2022 року, та вимоги щодо подальшої підтримки.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Україна представила НАТО систему ситуаційної обізнаності “Дельта”. Що це таке' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube