“Кругом хохли”, а накривають свої – не те коригування ввели. Скули рашиста на Донбасі (АУДІО)


17:0215.12.2022

ЗСУ так «насипає» рашистам, що вони втрачають надію навіть на східному фронті, де зосередили найбільше сил.

Про це свідчить нова телефонна розмова окупантів, яку перехопила СБУ.

«Офицер говорит: «надо элеватор брать». А как его брать, когда три пулемета? А он: «Команда была брать». 17 человек положили мобилизованных… Только встали с поля. Пока мы их обратно тащили, нас минометами обкидали. Повернулись, а его и нет них*я. Он уже у*бал вперед нас на полкилометра назад», – бідкається загарбник, який воює в районі Кремінної.

Він не приховує своєї паніки та фактично прощається з дружиною. Каже, що його підрозділ приречений, але ніхто їх не збирається відводити: «Короче, шло наступление, перед нами хохлы, сбоку хохлы и справа хохлы. И нас х*й отводить хотят. Сказали стоять до последнего».

Російське командування не зважає на втрати: «Мобиков отгружаем пакетами. Пакетами… Ты представляешь? Не по одному человеку. 17 человек в день».

Перепадає їм і від «своїх»: «Неправильную они корректировку ввели. Всё поразъ*бали у нас, наши же».

За таких обставин дійсно важко не запанікувати: шансів уціліти у рашиста мало. Однак СБУ нагадує про «гарячу лінію» +380936886888. Зателефонувавши на неї, можна отримати детальну інструкцію, як максимально безпечно здатися в полон і, зрештою, повернутися додому.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'“Кругом хохли”, а накривають свої – не те коригування ввели. Скули рашиста на Донбасі (АУДІО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube