В рф пишуть, що Пугачова з Галкіним організували екскурсії в своєму палаці, а гроші за них підуть у фонд Зеленської (ФОТО)


21:3503.12.2022

Легендарна співачка Алла Пугачова та її не менш відомий чоловік, гуморист Максим Галкін, які вимушені через путінський напад на Україну жити за кордоном, знайшли «хитрий» спосіб допомогти українцям, збираючи гроші для українських воїнів із росіян.

Для цього вони нібито організували тур своїм замком у селі Грязь.

Шанувальники Пугачової та Галкіна зможуть побачити на власні очі, як жили їхні улюбленці, виклавши за екскурсію 10 тисяч рублів (близько 6 тисяч гривень).

Про це повідомляють Факти з посиланням на Telegram-канал.

У повідомленні наводиться фото квитка, яким скористалися 1 грудня.

«Екскурсія „Замок примадонни“. Будуари Алли Борисівни, кімнати Максима Галкіна, вбиральні та клозети», — йдеться на квитку.

В рф пишуть, що Пугачова з Галкіним організували екскурсії в своєму палаці, а гроші за них підуть у фонд Зеленської (ФОТО) 1

Зазначається, що гроші, які росіяни заплатили за вхід, нібито віддадуть до благодійного фонду першої леді України Олени Зеленської.

Слід зауважити, що фото та відеозйомку всередині було заборонено, тому справжність екскурсії перевірити складно. На квитку також є QR-код, перейшовши яким, дійсно можна потрапити на сайт Фонду першої леді України.

Саме зіркове подружжя таку ініціативу офіційно не коментувало. Телеграм-канал, який розмістив цю інформацію, не виключає, що це вкид – настільки жахливою є ця новина у випадку її правдивості, вважають там.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В рф пишуть, що Пугачова з Галкіним організували екскурсії в своєму палаці, а гроші за них підуть у фонд Зеленської (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube