У США відвідувачів парку просять не облизувати жаб. І бананових слимаків (ФОТО)


17:4312.11.2022

Працівники парку в США попросили відвідувачів припинити облизувати психоделічних жаб, попереджаючи, що той, хто шукає галюциногенного кайфу від вкритих бородавками земноводних, швидше за все, серйозно постраждає.

Про це повідомляє Gizmodo

Служба національних парків опублікувала в соціальних мережах повідомлення із застереженнями про облизування жаб пустелі Сонора. Ця практика давно зображена в популярних анімаційних телевізійних шоу.

Будь ласка, утримайтеся від облизування істот, які ви зустрічаєте в національному парку, будь то банановий слимак, незнайомий гриб або велика жаба з сяючими очима глибокої ночі, – сказали представники парку.

У США відвідувачів парку просять не облизувати жаб. І бананових слимаків (ФОТО) 1
У США відвідувачів парку просять не облизувати жаб. І бананових слимаків (ФОТО) 3

Цей вид жаб досягає великих розмірів – близько 18 сантиметрів. Щоб захиститися від хижаків, жаби виділяють світлу речовину, що містить різні токсини, серед яких 5-MeO-DMT — психоактивна сполука, яка викликає галюциногенні ефекти – ейфорію, відчуття тепла, сильні зорові та слухові галюцинації. У повідомленнях не вказується, скільки людей шукали розваг, облизуючи цих тварин.

Куріння екстрагованого 5-MeO-DMT викликає потужний, короткий психоделічний ефект, і стало популярним в останні роки, в тому числі на дорогих підпільних “жаб’ячих церемоніях” у США і в Мексиці.

Такі знаменитості, як чемпіон з боксу Майк Тайсон і подкастер Джо Роган, обговорювали використання речовини в терапевтичних, рекреаційних і навіть духовних цілях. Але отрута жаби також містить інші токсичні речовини, які можуть бути смертельними при проковтуванні.

В результаті вчені б’ють на сполох — охочих прожити цей психоделічний досвід стає так багато, що фактично жаби пустелі Сонора опинилися під загрозою зникнення. Браконьєри збирають їх для виготовлення наркотику та продажу, а деякі просто хочуть тримати їх удома, щоб використовувати для психоделічних тріпів.

Вчені також попередили, що зростаючий попит на виділення жаб пустелі Сонора може поставити під загрозу цей вид.


Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У США відвідувачів парку просять не облизувати жаб. І бананових слимаків (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube