ООН оголосила про створення системи раннього попередження про кліматичні катастрофи


07:3908.11.2022

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш оприлюднив план дій щодо створення системи раннього попередження про кліматичні катастрофи, передає УНН.

Виступаючи на кліматичному саміті COP27 у місті Шарм-ель-Шейх, Гутерреш сказав, що план передбачає початкові нові цільові інвестиції у розмірі 3,1 мільярда доларів у період з 2023 по 2027 рік, що становить приблизно шість відсотків від запитаних 5 мільярдів доларів на фінансування адаптації.

“Вразливі спільноти в кліматичних гарячих точках приголомшені каскадними кліматичними лихами без будь-яких засобів попереднього оповіщення”, – сказав Гутерреш.

“У країнах з обмеженим охопленням системою раннього оповіщення смертність від стихійних лих у вісім разів вища, ніж у країнах із високим охопленням. План дій, запущений сьогодні, визначає шлях до виправлення цієї помилки та захисту життів та засобів до існування”.

“Азія, Південна та Центральна Америка, мешканці малих острівних держав у 15 разів частіше помирають від кліматичних лих. Ці стихійні лиха забирають утричі більше людей, ніж війна. І ситуація погіршується”, – зауважив Гутерреш.

Читайте: Росія проголосувала в ООН за документ із засудженням самої себе

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'ООН оголосила про створення системи раннього попередження про кліматичні катастрофи' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube