В США почали випуск пива “Азовсталь” – з тризубом на етикетці (ФОТО)


15:4606.11.2022

Пиво під маркою “Азовсталь” та з українським тризубом на етикетці випускає пивзавод в американському місті Ноблсвілль (шт. Індіана).

Про це “Дзеркалу тижня” повідомив мер Житомира Сергій Сухомлин. Він показав фотографію банок пива “Азовсталь”, а також повідомив, що готується рішення про встановлення побратимських відносин з Ноблсвіллем.

В США почали випуск пива "Азовсталь" - з тризубом на етикетці (ФОТО) 1
В США почали випуск пива "Азовсталь" - з тризубом на етикетці (ФОТО) 5
В США почали випуск пива "Азовсталь" - з тризубом на етикетці (ФОТО) 3
В США почали випуск пива "Азовсталь" - з тризубом на етикетці (ФОТО) 6

Нагадаємо, СБУ встановила, що захопити Маріуполь та штурмувати “Азовсталь” наказав командир 8-ї гвардійської загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ генерал-лейтенант Андрій Мордвічов. Він дав вказівку зруйнувати цивільну та критичну інфраструктуру у Маріупольському районі, а мирних мешканців – вбити. Також під його керівництвом окупаційні сили знущалися з українських військових.

Побратимство обіцяє win-win співпрацю через взаємний розвиток бізнесу, туризму та торгівлі, а також залучення інвестицій. Братування відбувається практично у всіх сферах життя громад. Домовленості часто будуються на взаємній економічній вигоді.

З початком повномасштабної війни в Україні така співпраця набула нових смислів. Наразі статус побратима використовується і для спрощеного відправлення гуманітарних вантажів. Крім того, побратими зараз пропонують свою експертизу щодо проектів відновлення українських регіонів.

Нагадаємо також, у Польщі зварили пиво “Путін ху***”, воно вже у продажу (ФОТО)

А у Фінляндії випустили пиво, присвячене рішенню країни вступити в НАТО

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В США почали випуск пива “Азовсталь” – з тризубом на етикетці (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube