В Україні наприкінці жовтня відключилися 1300 терміналів Starlink


22:0905.11.2022

В Україні наприкінці жовтня відключилися 1300 терміналів Starlink, які забезпечують ЗСУ супутниковим зв’язком та дозволяють, крім іншого, координувати артилерійські удари та керувати безпілотниками.

Як повідомив американський телеканал CNN у п’ятницю, 4 листопада, причиною стали проблеми із фінансуванням цих терміналів, наданих Києву компанією американського підприємця Ілона Маска SpaceX, пише DELFI.

За даними телеканалу, відключення сталося 24 жовтня і стало “величезною проблемою для українських військових”.

Як передав телеканал CNN, переговори між компанією SpaceX та Пентагоном щодо фінансування терміналів Starlink в Україні продовжуються досі. “Переговори активно йдуть. Кожен у нашому міністерстві знає, що ми заплатимо за них (термінали Starlink. – Ред.)”, – цитують журналісти високопоставлене джерело у Пентагоні.

За словами співрозмовника CNN, оборонне відомство США хоче отримати від Маска свідоцтво про взяті на себе зобов’язання письмово: “бо ми побоюємося, що він передумає”.

Як повідомляло Інше ТВ, 14 жовтня Компанія Маска повідомила, що більше не буде фінансувати Starlink в Україні.

Також повідомлялось, що Пентагон зайнявся питанням фінансування супутників Starlink в Україні – ЗМІ. А пізніше В Литві закликали створити коаліцію, щоб заплатити за Starlink.

15 жовтня американський бізнесмен Ілон Маск заявив, що все-таки продовжить фінансувати Starlink для України, після заяв про те, що хоче припинити це робити.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Україні наприкінці жовтня відключилися 1300 терміналів Starlink' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube