На польсько-українському кордоні запрацює новий пункт пропуску


22:5924.10.2022

До кінця 2022 року на кордоні України та Польщі відкриють пункт пропуску “Нижанковичі-Мальховіце” для легковиків та вантажівок до 3,5 тонн. Про це повідомила пресслужба Мінінфраструктури, інформує УНН.

Як зазначили, завершуються роботи з облаштування ділянки дороги Нижанковичі – Дрогобич – Стрий, яка веде до нового пункту пропуску “Нижанковичі – Мальховіце” на кордоні України та Польщі. Він передбачений для легкових автомобілів та вантажівок із загальною масою до 3,5 тонн.

“Уже до кінця року плануємо відкрити проїзд для порожніх вантажівок новим пунктом пропуску “Нижанковичі – Мальховіце”. Цей проєкт був фактично замороженим із 2007 року. Згодом разом із польськими колегами плануємо відкрити його для всіх видів автотранспорту та пішоходів”, – додали у Мінінфраструктури.

Очікується, що пункт пропуску дасть змогу суттєво розвантажити наявні пункти, а також прискорити вантажну і пасажирську логістику на українсько-польському кордоні.

Будівництво майже завершено. Залишається лише облаштувати дорожню та допоміжну інфраструктури.

Читайте: Після Путіна. В Польщі зберуться російські політики – створити уряд в екзилі. Серед учасників – Пономарьов, Фейгін, Гудков…

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'На польсько-українському кордоні запрацює новий пункт пропуску' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube