Нобеля-2022 з економіки отримали троє американських вчених за дослідження банків та причин і наслідків фінансових криз


16:5510.10.2022

Нобелівську премію з економіки присудили трьом американським вченим – професору Бену Бернанке з Інституту Брукінгса, Дугласу Даймонду з Університету Чикаго і Філіпу Дібвігу з Університету Сент-Люїса.

Науковці отримали її за дослідження банків та причин і наслідків фінансових криз.

Про це повідомляє Українська служба ВВС, передає Інше ТВ.

“Цьогорічні лауреати значно покращили наше розуміння ролі банків в економіці, особливо під час фінансових криз. Важливим висновком у їхньому дослідженні є те, чому необхідно уникати банкрутства банків”, – йдеться у пресрелізі Нобелівської премії.

Їхні відкриття допоможуть суспільству краще боротися з фінансовими кризами, вважають засновники премії.

“Здобутки лауреатів покращили нашу здатність уникати як серйозних криз, так і дорогої допомоги банкам”, – сказав Торе Еллінгсен, голова комітету премії з економічних наук.

Як повідомляло Інше ТВ, в 2021 році лауреатами премії стали троє вчених: канадець Девід Кард і два американці — Джошуа Ангріст та Гвідо Імбенс. Кард відзначений за «емпіричний внесок у економіку праці», Ангрист та Імбенс — за «методологічний внесок у аналіз причинно-наслідкових зв’язків».

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Нобеля-2022 з економіки отримали троє американських вчених за дослідження банків та причин і наслідків фінансових криз' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube