Ілон Маск знову висловився щодо України


10:4206.10.2022

Американський бізнесмен та винахідник Ілон Маск у своєму Twitter знову поділився думками щодо України, заявивши, що “у східних регіонах більшість населення віддає перевагу росії”, передає УНН.

Зокрема, Маск написав, що необхідно “підтримувати волю людей, які живуть у будь-якому конфліктному регіоні”, на що отримав у відповідь критику з боку американського сенатора Ліндсі Грема.

“Якщо ви вважаєте, що воля народу має значення, ми маємо у будь-якому конфліктному регіоні підтримувати волю тих, хто там живе. Більшість України однозначно хоче бути частиною України, але деякі східні регіони країни мають російську більшість і вони віддають перевагу росії”, – написав він.

В якості “аргумента” Маск продемонстрував карту десятирічної давності – 2012 року електоральних уподобань. На ній видно, що у південних та східних областях України більшість населення голосувала за проросійську Партію регіонів.

“Очевидно, що не всі, хто голосував за проросійську партію, хотіли приєднатися до росії, але було б некоректно сказати, що ніхто не хотів”, – зазначив він.

Водночас коментатори відповіли мапою з результатами президентських виборів 2019 року, яка демонструє, що більшість майже у всіх регіонах України віддала свої голоси за Володимира Зеленського.

До дискусії приєднався старший політичний радник Гельсінської комісії США Пол Массаро, який запропонував Маску переглянути карту з результатами референдуму 1991 року про незалежність України. Більшість у всіх регіонах підтримала незалежність.

Читайте: Білий дім не підтримав “мирний план” Маска для України

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Ілон Маск знову висловився щодо України' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube