«Рамштайн» збереться на наступне засідання 12 жовтня


10:4530.09.2022

Контактна група з оборони України «Рамштайн» збереться 12 жовтня у Брюсселі. Про це журналістам повідомила посол США при НАТО Джуліан Сміт. Про це повідомляє УНН з посиланням на Голос Америки.

Контактна група з питань оборони України, яку очолюють США, наступного разу зустрінеться 12 жовтня в Брюсселі, у переддень зустрічі міністрів оборони Альянсу, що запланована на 13 жовтня.

На саміті, як зазвичай, буде обговорюватися постачання зброї для України.

«Я не можу точно сказати, як виглядатиме майбутня допомога. Я можу сказати, що вона продовжуватиме надходити від Сполучених Штатів, також від інших країн-союзників по НАТО. Я не бачу, щоб цей процес зупинявся, і він надалі розвиватиметься. Ми будемо базувати ці списки на тому, що є і що потрібно Україні. І ми постійно знаходимо способи об’єднати ці два аспекти разом», – зазначила Джуліан Сміт.

Посол також зауважила, що США та їхні союзники перебувають у постійному, майже щоденному контакті з українським військово-політичним керівництвом, аби визначити, що саме потрібно українським армійцям на місцях.

«Ми чітко й голосно почули ці українські запити. Ми докладемо всіх зусиль, щоб задовольнити ці вимоги через контактну групу. Але я думаю, що, якщо історія нам щось і показує, так це те, що це – лише постійний процес, що розвивається», – наголосила Сміт.

Читайте: Оптимістичні підсумки Рамштайну-5. Резніков розповів про єдність партнерів і пообіцяв сюрпризи ворогу

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Рамштайн» збереться на наступне засідання 12 жовтня' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube