“Думайте сами, что делать”, – мобілізований в рф “танкіст” каже, що без найменшої підготовки їх кидають зразу під Херсон (ВІДЕО)


15:5027.09.2022

Принаймні частину мобілізованих на війну проти України росіян кинуть воювати без будь-якої підготовки чи часу на те, щоб згадати навички військової служби. Про це один із призваних росіян розповідає у ролику, який з’явився у групі ВКонтакті (заборонена в Україні російська соцмережа), де люди діляться інформацією про мобілізацію у Підмосков’ї.

За словами чоловіка, одягненого в армійський камуфляж РФ, його мобілізовано до складу 1-го танкового полку 2-ї гвардійської мотострілецької дивізії (смт Калінінець, Московська область).

“Нам официально сказали то, что подготовки перед отправкой в зону боевых действий не будет. Командир полка подтвердил эту информацию”, – каже у ролику росіянин.

За його словами, 29 вересня їх нібито відправлять на посилення окупаційного контингенту у захопленому Росією Херсоні.

“Думайте сами, решайте сами, что делать… с этим в дальнейшем”, – додав він. Голос за кадром, ймовірно, від товариша по службі, каже: “Никакой переподготовки. Ни стрельб, ни теоретической подготовки, ни х*я”.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'“Думайте сами, что делать”, – мобілізований в рф “танкіст” каже, що без найменшої підготовки їх кидають зразу під Херсон (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube