Ексгумацію тіл загиблих від рук росіян в Ізюмі будуть проводити ще 2 майже тижні – мер


17:2218.09.2022

У звільненому Ізюмі на Харківщині ексгумацію тіл на місці масового поховання будуть проводити ще майже 2 тижні. Наразі роботи тривають.

Про це повідомив мер міста Валерій Марченко в ефірі телемарафону, пише «Громадське».

«Наразі працівники всіх служб проводять ексгумацію, викопують похованих. Якщо є можливість, їх ідентифікують, всіх відправляють до Харкова для подальших робіт. Ця робота буде проводитися ще майже два тижні, тому що поховань дуже багато», — розповів він.

Він додав, що наразі звертаються багато людей, які виїхали з міста, щодо своїх зниклих родичів: «Це не означає, що ці люди загинули. Можливо, вони живі, але з ними немає зв’язку. Але є й такі, що загинули, і їх розшукують».

Щодо процедури ідентифікації загиблих, мер зазначив, що будуть проводити ДНК-тести.

«І також якщо родичі знають, що там поховані їхні рідні, то будуть на пізнання приїжджати до Харкова, а потім після всіх процедур будуть забирати й ховати в Ізюмі», — розповів він.

Правоохоронці почали ексгумацію тіл на деокупованих землях Харківської області 16 вересня. Перед тим місця поховань мали перевірити сапери.

Увечері 17 вересня глава Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що експерти Нацполіції ексгумували вже 59 тіл в Ізюмі: 16 цивільних чоловіків та 26 жінок, а також 17 військовослужбовців. Як зазначають фахівці, у більшості з них наявні сліди насильницької смерті.

Він зазначив, що в лісосмузі біля деокупованого міста Ізюм поховано 450 тіл цивільних. Хоча, як припускають у Нацполіції, їх може бути більше.

Як повідомляло Інше ТВ, Євросоюз закликає до створення міжнародного трибуналу з військових злочинів в Ізюмі

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Ексгумацію тіл загиблих від рук росіян в Ізюмі будуть проводити ще 2 майже тижні – мер' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube