А що ж трапилось? рф не визнає власні паспорти, видані на території «лднр», їх власників не пропускають через кордон


14:1415.09.2022

Після наступу українських Сил Оборони різко змінились настрої проросійськи налаштованих жителів ОРДЛО. Відзначається невдоволення ходом проведення так званої «спеціальної операції» та діями російського уряду. Панує думка, що рф здає інтереси «республік».

Ці настрої додатково посилились після того, як з’ясувалось, що видані на території ОРДЛО російські паспорти не мають юридичної сили на території рф. Принаймні тим, хто намагався виїхати із «лднр» за таким паспортом, на російському кордоні пояснюють, що «ви ніхто і звати вас ніяк».

Про це інформують в Головному управлінні розвідки МО України, передає Інше ТВ.

Також серед особового складу 14-ї окремої бригади спеціального призначення (в/ч 74854) зс рф поширюється інформація, що до 01.12.2022 має завершитись один із етапів «сво». Після цього заплановано виведення з частини окупованих територій України регулярних підрозділів зс рф. Начебто, ці території буде передано під контроль так званим «добровольчим батальйонам». Ймовірно, на зразок 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) армійських корпусів.

Як повідомляло Інше ТВ, Росіяни найменше хочуть повертати з полону мобілізованих і військових з ОРДЛО та “ЛНР”/”ДНР”

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'А що ж трапилось? рф не визнає власні паспорти, видані на території «лднр», їх власників не пропускають через кордон' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube