Росіяни найменше хочуть повертати з полону мобілізованих і військових з ОРДЛО та “ЛНР”/”ДНР”


12:5718.08.2022

росія має невисокий інтерес до деяких груп військовополонених, які воювали проти України.

Про це представник ГУР МО України Андрій Юсов повідомив в ефірі національного телемарафону, інформують в ГУР МО України.

“Можемо констатувати: щодо певних груп своїх же представників і російських військовополонених рф має невисокий інтерес. Якщо ми говоримо про мобілізованих і військових із території ОРДЛО та представників “ЛНР”/”ДНР”, то справді до них найнижчий інтерес. Це ми бачимо на різних щаблях ставлення: від того, що вони найгірше навчені, вони у прямому сенсі примусово мобілізовані, найгірше одягнені і з найгіршою зброєю, до в тому числі питання обміну”, – сказав Андрій Юсов, коментуючи інформацію про те, що країна-окупант “ділить на сорти” своїх військовополонених.

Незважаючи на це, переговорний процес щодо питання обміну триває, зазначив представник воєнної розвідки України.

“росія чомусь вважає, що вона іноді досі може диктувати умови, а це не так. Робота над поверненням українських захисників триває, і чекаємо на новини. Обмінний фонд та інші інструменти для повернення українських захисників в Україні достатні. Окрім того, він постійно поновлюється. І це те, над чим працюють Україна і власне всі Збройні сили. Коли ми говоримо про процес повернення, то обмін – лише один з інструментів повернення наших захисників. Обмінний фонд – це дуже складна, багаторівнева і нелінійна річ. Мова далеко не часто може йти лише про кількість. Конкретику не будемо обговорювати, але повірте, що і координаційний штаб із питань поводження з військовополоненими, і відповідні робочі групи роблять усе можливе і використовують усі інструменти для того, щоб повернути наших захисників”, – зазначив представник ГУР МО України.

Як повідомляло Інше ТВ, Україна закликає світ не допустити анонсованого росіянами судилища над полоненими українськими захисниками в Маріуполі

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Росіяни найменше хочуть повертати з полону мобілізованих і військових з ОРДЛО та “ЛНР”/”ДНР”' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube