Україна закликає світ не допустити анонсованого росіянами судилища над полоненими українськими захисниками в Маріуполі


16:4712.08.2022

Сили оборони та безпеки України оприлюднили спільну заяву, в якій закликали світ не допустити російського судилища над полоненими захисниками Маріуполя, а ООН та Червоний Хрест – відвідати бранців в окупованій Оленівці.

Про це йдеться у Спільній заяві сил безпеки та оборони щодо полонених захисників Маріуполя, передає Інше ТВ.

«Операція з порятунку 2,5 тисяч захисників Маріуполя була єдиним можливим варіантом, щоб зберегти життя нашим Героям.

Альтернативи на кшталт екстракшн не було, стояв вибір – операція з порятунку чи загибель на «Азовсталі» насамперед тяжкопоранених, адже запаси необхідних медикаментів закінчувалися.

Саме тяжкопоранених нам вдалося врятувати першими під час обміну в червні: 144 особи, з яких 95 – захисників Маріуполя, вже повернули. Більшість із них мали тяжкі поранення. Станом на зараз вони отримали необхідну медичну допомогу та реабілітацію.

Усі державні інституції працюють над тим, щоб повернути Героїв Маріуполя та усіх українців, які перебувають у полоні ворога.

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими продовжує працювати 24/7 для визволення українських Захисників та Захисниць із полону, розшуку осіб, які зникли безвісти за особливих обставин.

Водночас, ми підтримуємо зв’язок із родинами полонених військовослужбовців та виконуємо зобов’язання щодо їхнього соціального захисту.

Тим часом, російська федерація не дотримується зобов’язань, нехтує домовленостями, не визнає міжнародних норм і правил ведення війни. З огляду на це, питання обміну полоненими є складним і чутливим.

Зі свого боку Україна постійно посилює публічну комунікацію з нашими партнерами, звертається до міжнародних організацій та світових лідерів, привертає увагу світу до дій, які чинить ворог із українськими військовими, які перебувають у полоні.

Ми закликаємо увесь цивілізований світ не допустити анонсованого катами судилища у Маріуполі над українськими захисниками та захисницями.

Вимагаємо негайно направити представників Організації Об’єднаних Націй, Міжнародного комітету Червоного Хреста до місць, в яких утримують українських військовополонених, передусім – Оленівки», – йдеться у заяві.

Як повідомляло Інше ТВ, Виродки. Окупанти у Маріуполі планують провести самосуд над українськими захисниками – збирають клітки в філармонії (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Україна закликає світ не допустити анонсованого росіянами судилища над полоненими українськими захисниками в Маріуполі' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube