ЗМІ дізналися про позови проти Google на 25 млрд євро


17:4513.09.2022

Євросоюз та Великобританія готують судові позови щодо Google на загальну суму 25 млрд євро за звинуваченням у нечесній конкуренції на ринку цифрової реклами. Про це повідомляє Кореспондент.

Американську корпорацію, яка є ключовим гравцем на ринку онлайн-реклами, звинувачують у зловживанні на ринку рекламних технологій, пов’язаних з координацією продажу рекламного простору онлайн.

Як пояснив Дам’єн Жераден з бельгійської юридичної фірми Geradin Partners, яка бере участь у підготовці позову в ЄС, через неконкурентну поведінку Google “місцеві та національні ЗМІ, які відіграють життєво важливу роль у нашому суспільстві, протягом тривалого часу зазнавали збитків”.

Аналогічний позов у ​​Великобританії до Апеляційного трибуналу з питань конкуренції планує подати у жовтні юридична фірма Humphries Kerstetter. Там стверджують, що через антиконкурентну поведінку Google протягом багатьох років інформаційні сайти та малий бізнес втратили приблизно 7 млрд фунтів стерлінгів.

У Великобританії позивачами будуть автоматично всі постраждалі сторони, тоді як у позові до ЄС, який буде поданий у Нідерландах, потенційні заявники мають самостійно звертатися для приєднання до позову.

У своєму коментарі Google лише зазначила, що її інструменти допомагають веб-сайтам знаходити потенційну аудиторію. У компанії назвали майбутні позови “спекулятивними та кон’юнктурними”, а також пообіцяли з ними “рішуче боротися”, коли вони надійдуть.

Читайте: Google запускає кампанію по боротьбі з фейками про українських біженців у ЄС

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'ЗМІ дізналися про позови проти Google на 25 млрд євро' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube