Це провал: Директор ЦРУ оцінив вторгнення Росії


12:2409.09.2022

Через шість місяців “дуже тяжкого періоду війни” Україна почала переходити в контрнаступ, і російське вторгнення можна розглядати лише як провал. Про це заявив директор ЦРУ Вільям Бернс на конференції з кібербезпеки у Вашингтоні, пише Кореспондент.

Глава американської розвідки наголосив, що президент Росії Володимир Путін сильно недооцінив мужність та військовий потенціал українців.

Незважаючи на те, що останнього главу війни в Україні ще не написано, “важко розглядати хід військової кампанії Путіна як щось інше, крім провалу”, зазначив він.

За словами Бернса, російський лідер оточений радниками, які не наважувалися озвучити йому альтернативну думку, і Путін помилково вважав, що затяжний конфлікт підірве рішучість Європи та послабить увагу США до України.

“Зараз Путін робить ставку на те, що він буде жорсткішим, ніж українці, європейці та американці. Я вважаю, і мої колеги з ЦРУ вважають, що Путін настільки ж помиляється щодо цього, наскільки він був глибоко неправий у своїх припущеннях, зроблених ще у лютому минулого року про готовність України до спротиву”, – зазначив директор ЦРУ.

Цей новий прорахунок, на його думку, матиме далекосяжні наслідки, оскільки “не лише показує слабкість російської армії, а й гарантує довготривалу шкоду для російської економіки та поколінь росіян”.

Читайте: Война – как на ладони. На орбиту запустили секретную аппаратуру для Пентагона и ЦРУ (ФОТО, ВИДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Це провал: Директор ЦРУ оцінив вторгнення Росії' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube