Миколаївський національний академічний український муздрамтеатр за літо поставив дві вистави і зараз працює ще над трьома (ФОТО)


12:0005.09.2022

За літо на великій сцені Миколаївського національного академічного українського театру драми та музичної комедії було поставлено 2 вистави, не дивлячись на постійні сирени та ракетні обстріли.

Про спектаклі розповіли на фейсбук-сторінці театру, передає Інше ТВ.

Так, у липні був поставлений “Тартюф” Мольєра. Режисер-постановник вистави – Євгеній Резніченко, з яким театр почав працювати минулого року (його дебютною работою в миколаївському театрі стала вистава “Кар’єра за прізвищем” за п’єсою “Мина Мазайло” Миколи Куліша, прем’єра якої відбулась на початку лютого 2022). У “Тартюфі” режисер разом із акторами спробував дослідити сімейні стосунки і важливість критичного мислення, яке може бути затьмарене агітацією та пропагандою. В ролі Тартюфа – Микола Тамарянський та Олександр Лебідь, в ролі Оргона – заслужений артист України Сергій Чверкалюк.

У серпні був поставлений “Труфальдіно із Бергамо” або “Слуга двох панів” Карло Гольдоні. Режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Сергій Павлюк, співпраця з яким триває вже понад 10 років: за цей час він поставив на миколаївській сцені вистави у різних жанрах – від “Макбета” до “Наталки-Полтавки” та від “Шевальє Іван Сірко” до “9 життів Едіт Піаф”. Цього разу Сергій Миколайович створив яскраву та ексцентричну музичну комедію. В театрі впевнені, що після нашої перемоги глядачі потребуватимуть потужної дози позитивних емоцій. І ця вистава обов’язково їх вам подарує! Роль Труфальдіно виконує Євген Студзінський.

Загалом, з початку повномасштабного вторгнення, в Миколаївському національному академічному українському театрі драми та музкомедії створено 6 вистав (2 на великій сцені та 4 на малій). Наразі триває робота ще над 3 виставами (1-ою на великій сцені та 2-ма – на малій).

«Ми продовжуємо працювати в незламному місті-герої Миколаєві та мріємо про те, щоб якомога швидше побачитись з вами, наші любі глядачі! Віримо у Збройні сили України! Разом до перемоги!», – кажуть в театрі.

Як повідомляло Інше ТВ, «Сцена в укритті»: У Миколаївському художньому драмтеатрі відкрили нову локацію (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Миколаївський національний академічний український муздрамтеатр за літо поставив дві вистави і зараз працює ще над трьома (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube