«Сцена в укритті»: У Миколаївському художньому драмтеатрі відкрили нову локацію (ФОТО)


06:0626.08.2022

У Миколаївському академічному художньому драматичному театрі підготували безпечну сцену, яку не потрібно полишати у випадку повітряної тривоги.

Про це повідомили у пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Відкрилась нова сцена – «Сцена в укриття» – у четвер, 25 серпня.

«Культура живе і буде жити. Цьому свідчить відкриття сьогоднішньої сцени, з чим я всіх вітаю. Нова локація зроблена працівниками для того, щоб глядачі відчували себе в безпеці. Сподіваюся, що всі вистави, які будуть тут проводитися, збиратимуть повну залу», – сказала на відкритті керівниця управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОВА Олена Буберенко.

Як повідомив директор-художній керівник театру Артем Свистун, «Сцена в укриті» облаштована завдяки фінансовій підтримці від програми House of Europe та платформи MY ART.

«Вирішено було створити локацію, де миколаївці зможуть відпочити в безпечному місці та отримати арттерапію. Приміщення ще будуть продовжувати облаштовувати відповідно всіх вимог», – розповів Артем Свистун.

Також він додав, що на облаштування локації знадобилося два місяці, а вистави на новій сцені будуть проводитися українською мовою.

Як повідомляло Інше ТВ, Прифронтовий Миколаїв: актори драмтеатру дали концерт у бомбосховищі (ФОТО, ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube