За тиждень знищено 7 ворожих складів з боєприпасами на півдні України, але тиждень ще не закінчився, – Гуменюк


06:2226.08.2022

На цьому тижні знищено вже сім складів боєприпасів окупантів.

Про це повідомила начальник об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі інформаційного телемарафону.

“Склади з боєприпасами є одними з пріоритетних цілей нашої артилерії, зокрема, і авіаційних ударів, оскільки це запаси, які ворог планував би використати проти наших підрозділів. Незважаючи на те, що вони намагаються розосереджувати ці запаси, оскільки вже відчули, що наші втручання досить точкові і абсолютно прицільно, ми все ж таки знаходимо місця нової дислокації і нову їх знищуємо. Так, цим тижнем знищено вже сім складів боєприпасів і я думаю, що це не завершення, у тижні ще є кілька днів, і ми ще встигнемо”, – акцентувала Гуменюк.

Вона відповіла на питання щодо додаткових переправ, які будують окупанти на Херсонському напрямку, щоб переправляти техніку.

“Зважаючи на те, що нами знову проведене ін’єкціонування артилерійське мосту Антонівського , зокрема, напередодні підкореговане використання Каховського мосту через ГЕС, вони розуміють що важка техніка там не пройде. Намагаючись інформаційно підтримувати імідж, вони запускають там легкові автівки для того, щоб було зрозуміло, що імітація руху там є. Але наразі рух повністю зупинено, і вони намагаються налаштувати альтернативні транспортні артерії”,- пояснила Гуменюк.

Вона додала, що окупанти для налаштування альтернативних транспортних артерій намагаються встановити паромні переправи.

“Для цього підтягують баржі і понтони, намагаються встановити паромні переправи. Але вогньовий контроль, під яким ми тримаємо цю місцевість, розповсюджується і на ці об’єкти. Тому після того, як вони будуть налаштовані- знову будуть пошкоджені, це однозначно. Але те, що вони зараз намагаються робити, побоюючись того самого вогньового контролю, намагаються обережно налаштовувати альтернативні способи переправки. Але вони не відповідають тим потужностям, які їм зараз необхідні.

Тобто переправити колону важкої техніки за цими переправами або понтонами все одно не вдасться. До того ж, вони намагаються налаштовувати це в тих самих місцях, де нам дуже добре відома місцевість”, – підкреслила Гуменюк.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube