40 відсотків техніки, якою оснащуються нові російські підрозділи, не боєздатна – розвідка


21:4303.09.2022

Зазнаючи військових невдач та катастрофічних втрат особового складу та техніки, росія намагається створювати нові військові частини та з’єднання.

Новий армійський корпус росія зможе сформувати лише до кінця листопада.

Про це інформують в ГУР МО України, передає Інше ТВ.

“Історія з третім армійським корпусом розтягнеться до листопада. Проблема – людський ресурс. Укомплектування спеціалістами. Щоб підготувати нормального спеціаліста, потрібно 3-4 місяці. Також проблемою є комплектування технікою та озброєнням. Вся новітня техніка була на озброєнні тих батальйонно-тактичних груп, які заходили на нашу територію в лютому-березні. Зараз ми бачимо, що всі підрозділи, що формуються, оснащуються іще радянськими зразками озброєння, які знімаються з баз зберігання й арсеналів та поступають у війська. За нашими оцінками, 40 відсотків бойової техніки не боєздатна. Її потрібно ремонтувати та приводити до ладу”, – підсумував представник воєнної розвідки України Вадим Скібіцький.

Як повідомляло Інше ТВ, ЗСУ на півдні пошкодили ворожі Ка-52 та Су-24, знищили танк, кілька гаубиць, та захопили 5 одиниць техніки – ОК «Південь» (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'40 відсотків техніки, якою оснащуються нові російські підрозділи, не боєздатна – розвідка' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube