Україна отримає від ЮНІСЕФ понад 1,5 млн доз різних вакцин


15:4731.08.2022

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) надає Україні 30 автомобілів для транспортування вакцин та понад 1,5 мільйона доз різних вакцин. Про це повідомляє МОЗ, передає УНН.

«Україна починає отримувати вакцини, закуплені ЮНІСЕФ за кошти донорів – Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та уряду Японії. Це вакцини від поліомієліту, дифтерії, правця, кору-краснухи-паротиту та сказу. Загалом, Україна отримає більше 1,5 мільйона доз, як гуманітарну допомогу», – зазначається в повідомленні.

Виконавча директорка ЮНІСЕФ Кетрін Рассел наголосила, що під час війни ризик поширення інфекційних хвороб значно зростає. «Тому так важливо вчасно вакцинувати дітей та дорослих», – сказала Рассел.

При цьому ЮНІСЕФ передає Україні 30 автомобілів для транспортування вакцин до всіх регіонів країни. Першу партію із 10 автомобілів під час свого офіційного візиту і передала виконавча директорка ЮНІСЕФ Кетрін Рассел.

Повідомляється, що надані автомобілі оснащені спеціальним холодильним обладнанням з об’ємом для транспортування вакцин 4 куб. м за температурного режиму +2…+8°С, що дозволить доставляти необхідний запас вакцин до будь-якого закладу охорону здоров’я в межах області.

«Надані автомобілі-рефрижератори – це наш черговий етап до удосконалення “холодового ланцюга”, що дозволить не лише швидко розвозити вакцини у регіони, які їх потребують, а й з урахуванням залучення до цього процесу Центрів контролю і профілактики хвороб МОЗ України більш ефективно використовувати засоби імунопрофілактики. Перший пілот розвезення вакцин Центрам контролю і профілактики хвороб вже найближчим часом буде розпочато у Львівській області», – зазначив голова МОЗ Віктор Ляшко.

Читайте: Швейцарський регулятор схвалив першу бівалентну бустерну вакцину Covid-19

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Україна отримає від ЮНІСЕФ понад 1,5 млн доз різних вакцин' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube