Укроборонпром спільно з Генштабом ЗСУ розробили програму розвитку БПЛА


09:2927.08.2022

Державний концерн “Укроборонпром” спільно з Генеральним штабом Збройних Сил України розробили програму розвитку безпілотних систем для Сил безпеки та оборони нашої держави.

Це зроблено на виконання доручення Головнокомандувача ЗС України генерала Валерія Залужного, інформують в Генеральному штабі ЗСУ, передає Інше ТВ.

Фахівці, які залучені до цього проєкту, систематизували знання щодо бойового застосування безпілотників, їхнього місця на полі бою, опрацювали питання щодо видів техніки, їх тактико-технічних характеристик, а також необхідних боєприпасів тощо. Під час роботи було враховано закордонні напрацювання, а також бойовий досвід українських пілотів.

Також програма передбачає плідне партнерство з приватними розробниками БПЛА задля швидкого та безпечного виробництва безпілотників на їхніх потужностях.

Автори програми презентували її Головкому ЗСУ та розраховують на якнайшвидшу її реалізацію, а це своєю чергою дасть змогу прискорити перемогу України у війні з росією.

«Ця робота покликана допомогти в тому числі приватним виробникам, багато з яких зараз працюють на благо Сил безпеки та оборони. Для цього ми збирали представників, говорили про потреби, про можливу допомогу, про масштабування та про оперативність і безпеку виробництва», – додає менеджер проєктів Укроборонпрому Олег Болдирєв.

Як повідомляло Інше ТВ, В Україні пройдуть два хакатони, присвячені IT-інноваціям у військовій сфері© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube