В Україні пройдуть два хакатони, присвячені IT-інноваціям у військовій сфері


07:3318.08.2022

ДК «Укроборонпром» став партнером двох хакатонів, присвячених IT-інноваціям у військовій сфері.

Перший – Drone Hackathon – зосередиться на тематиці безпілотних літальних апаратів. Другий – хакатон IDI Camp – охопить потреби військових у новому софті, технічних та технологічних рішеннях.

Обидва мають на меті допомогти Україні отримати перевагу над ворогом.

Про це повідомили в пресслужбі ДК «Укроборонпром», передає Інше ТВ.

Drone Hackathon організовує Міністерство цифрової трансформації України разом з Українським фондом стартапів, Генеральним штабом ЗСУ, Укроборонпромом та Innovation Defence Initiative (IDI) у рамках проєкту Армія дронів. Drone Hackathon відбудеться офлайн у Києві з 26 до 29 серпня (до цього зареєстровані учасники працюватимуть над вирішенням завдання дистанційно).

Хакатон IDI Camp ініціювали співзасновники Innovation Defence Initiative Євген Горошко, Дмитро Ковальчук та Анатолій Маслов за підтримки Укроборонпрому, Мінцифри та благодійного проєкту Паляниця. Хакатон IDI Camp відбудеться офлайн та онлайн 24-25 вересня.

Участь у хакатонах можуть брати програмісти, які працюють на Python, Java, R, C++, Tensorflow або ж займаються Embedded-розробкою, оператори безпілотників, радіоінженери та інженери-конструктори. На розробників найкращих рішень чекає грошова винагорода та пропозиції від інвесторів.

Як зареєструватись?

Реєстрація на Drone Hackathon (можна подаватися і командою, і самостійно) триватиме до 23 серпня за посиланням: https://curly.click/r/e587

Реєстрація на хакатон IDI Camp за посиланням: https://idi.camp/. Також будуть залучені ментори, журі та потенційні інвестори для стартапів.

Результатом хакатонів мають стати інвестиційно привабливі продукти та готові якісні рішення для прискорення нашої перемоги у війні.

Як повідомляло Інше ТВ, Що і як саме російські хакери атакували в Україні в липні (ІНФОГРАФІКА)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Україні пройдуть два хакатони, присвячені IT-інноваціям у військовій сфері' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube