Мінкультури запускає проєкт із залучення благодійних коштів для відновлення культурної спадщини в Україні


18:4922.08.2022

Міністерство культури та інформаційної політики спільно з мобільним оператором Vodafone запускають проєкт, спрямований на залучення благодійних коштів для відновлення пам’яток культурної спадщини в Україні.

“Міністерство культури та інформаційної політики спільно з Vodafone запускають проєкт, спрямований на залучення благодійних коштів для відбудови пам’яток культурної спадщини в Україні”, – сказала заступниця міністра культури та інформаційної політики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Анастасія Бондар на брифінгу в Києві в понеділок, пише Iнтерфакс.

За її словами, на сьогодні від ворожих обстрілів постраждало вже 469 об’єктів та тисячі творів мистецтва, які були знищені, пошкоджені чи вивезені з території країни.

На порталі проєкту з відновлення та збереження культурної спадщини України “Збережіть українську культуру” (https://restore.mkip.gov.ua), окрім зруйнованих та пошкоджених об’єктів, буде розміщено заклади, що зачинилися через війну.

“Ми пропонуємо всім небайдужим до культури людям, інституціям, меценатам, світовим урядам долучитися до збереження та відбудови української та світової культурної спадщини”, – заявила заступниця міністра.

Читайте: Миколаїв відвідав міністр культури (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube