У Китаї посадили за ґрати мільярдера та виписали йому рекордний штраф


22:2619.08.2022

Сяо Цзяньхуа визнано винним у незаконному привласненні державних депозитів, зловживанні довірою, хабарництві та нелегальному використанні грошей.

Суд у Шанхаї засудив мільярдера Сяо Цзяньхуа до 13 років позбавлення волі у справі про хабарництво та шахрайство, а його компанії Tomorrow Holdings виписали рекордний для Китаю штраф у 55 млрд юанів ($8,1 млрд). Про це повідомляє Кореспондент.

Сяо визнаний винним у незаконному привласненні державних депозитів, зловживанні довірою, хабарництві та нелегальному використанні грошей, у суді заявили, що він та його компанія “завдали шкоди фінансовій безпеці держави”.

Повідомляється, що мільярдера не бачили на публіці з 2017 року, коли китайські агенти викрали його в Гонконгу та переправили на материкову частину КНР.

Слідство встановило, що у 2001 – 2021 роках Сяо Цзяньхуа та Tomorrow Holdings підкуповували чиновників, передаючи їм акції та об’єкти нерухомості на загальну суму понад 680 млн юанів (близько $100 млн). Повідомляється також, що Сяо незаконно використав свою фінансову мережу з більш ніж 40 компаній, щоб продавати страховку та інші інвестиційні продукти (за це він отримав понад 311,6 млрд. юанів).

Кілька років тому Сяо Цзяньхуа вважався одним із найбагатших людей у ​​Китаї, серед його клієнтів були багато керівників Комуністичної партії Китаю, зокрема китайський лідер Сі Цзіньпін.

Читайте: Китай відправить свої війська до Росії для спільних навчань, – ЗМІ

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У Китаї посадили за ґрати мільярдера та виписали йому рекордний штраф' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube