Про Запорізьку АЕС, російський газ і мешканців Харкова і Миколаєва, Дніпропетровщини і Запоріжжя – про що говорив Зеленський у своєму традиційного звернення (ВІДЕО)


22:4819.08.2022

«Хочу сьогодні окремо звернутися до мешканців усіх наших міст, які зазнають постійних жорстоких обстрілів від російської армії. Харків і Миколаїв, усі міста Донбасу, Дніпропетровщини, Запорізької області… Усі, хто переживає цей постійний жах знищення життя та руйнації всього, що дає життю нормальність. Ми не залишимо без відповіді жоден із цих ударів. Ми встановимо особу кожного окупанта, який віддає накази та здійснює ці удари по містах. І ми притягнемо до відповідальності – у той чи інший спосіб – їх усіх. Жоден убивця не сховається. І обов’язково ми відновимо все, що терористи намагаються залишити в руїнах. Слово «руїни» ніколи не буде словом про Україну, ніколи не буде словом про наші міста. Це в Росії точно не вийде.

Вічна слава всім, хто наближає нашу перемогу! Вічна слава всім, хто воює за Україну! Слава Україні!»

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 177 дня повномасштабного російського вторгнення.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Про Запорізьку АЕС, російський газ і мешканців Харкова і Миколаєва, Дніпропетровщини і Запоріжжя – про що говорив Зеленський у своєму традиційного звернення (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube