Пік людської популяції настане через 50 років – дослідження


21:3412.08.2022

Населення планети може ніколи не досягти 10 або навіть дев’яти мільярдів, а основні демографічні проблеми майбутнього будуть пов’язані не з перенаселенням, а зі старінням населення та скороченням робочої сили, йдеться у матеріалі The Wall Street Journal, пише Кореспондент.

“Народжуваність у всьому світі падає так швидко, що ми потенційно можемо досягти піку людської популяції менш ніж за одне покоління”, – йдеться в матеріалі.

Згідно з прогнозами, цього року, населення світу перевищить вісім мільярдів людей. Організація Об’єднаних Націй нещодавно визначила дату – 15 листопада, але це не точно.

З 1960-х років, коли кількість людей у ​​світі вперше досягла трьох мільярдів, потрібно трохи більше десяти років, щоб подолати кожен новий рубіж у мільярд людей, і тому може здатися природним припустити, що дев’ять мільярдів людей, а потім 10 мільярдів, невблаганно, прямо за рогом. Це саме те, що підрахували останні демографічні прогнози ООН та Бюро перепису населення США.

Але коли ми перетинаємо вісім мільярдів людей, варто враховувати, що світ може ніколи не дожити до 10 мільярдів або навіть до дев’яти мільярдів, і що основні світові демографічні проблеми будуть пов’язані не зі зростаючими масами, а зі скороченням країн, старінням населення і скорочення робочої сили”, – йдеться у повідомленні.

За різними прогнозами, пік населення в 9,7-10 млрд осіб очікується наприкінці 2050-х або 2070 року. Після цього чисельність населення планети почне зменшуватися.

Раніше вчені Агентства харчових стандартів з Оксфорда назвали продукти, які негативно впливають на навколишнє середовище. Вони вивчили викиди парникових газів, землекористування та нестачу води.

Читайте: Хотят сделать, как в Крыму: оккупанты намерены в понедельник провести «перепись населения» на Херсонщине

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Пік людської популяції настане через 50 років – дослідження' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube