Протидронний комплекс “Силок” вивели з ладу розвідники тероборони на Харківщині (ВІДЕО)


12:3812.08.2022

Розвідники з Харківської територіальної оборони вивели з ладу новітню російську розробку — протидронний комплекс “Силок”. Снаряди скинули з безпілотника, який установка в теорії повинна була дистанційно знешкодити.

Про ураження цілі розповіли в офіційному Telegram-каналі Стратегічного командування ЗСУ.

“Силок” дозволяє нейтралізувати БПЛА за допомогою засобів радіоелектронної боротьби. Комплекс здатний в автоматичному режимі виявити повітряні об’єкти, обчислити їх координати і впливати на безпілотники на різних спектрах робочих частот. Канали управління і зв’язку дронів приглушуються на відстані 4 км від пункту базування.

Тобто в теорії “Силок” повинен робити БПЛА непридатними до використання, порушуючи телеметрію, здатність ними керувати і контакт з оператором. Однак на відео нижче показується, що українські розвідники скидали снаряди на установку саме з безпілотника. За допомогою кількох прицільних ударів бійцям вдалося пошкодити “Силок”.

Нагадаємо, згідно зі свіжими даними від Генштабу ЗСУ, з моменту повномасштабного вторгнення українські воїни знищили 778 БПЛА. А росіяни тим часом пройшли тренування з іранськими дронами, які вони мають намір використовувати в Україні.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Протидронний комплекс “Силок” вивели з ладу розвідники тероборони на Харківщині (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube