Понад 60 багатоповерхівок пошкоджено внаслідок вибухів на військовому аеродромі в Криму


13:3710.08.2022

Внаслідок вибухів на військовому аеродромі в Новофедорівці Сакського району Криму пошкоджено 62 багатоповерхівки, 20 комерційних об’єктів і приватні будинки. Російський голова Криму Сергій Аксьонов (за документами – Аксенов) заявив російським ЗМІ, що «оцінка збитків щодо них ще триває».

Він стверджує, що жителі Новофедорівки, чиє майно постраждало через вибухи, можуть отримати матеріальну компенсацію у розмірі від 10 до 100 тисяч рублів.

Про це повідомляє Крим.Реалії.

Крім того, російська влада повідомила ще про одного постраждалого після вибухів. За їхніми даними, загалом за медичною допомогою звернулося 14 людей, загинула одна людина.

9 серпня локальні медіа повідомили про вибухи на військовому аеродромі в Новофедорівці, біля міста Саки, в окупованому Криму. Міністерство оборони Росії заявило про «детонацію кількох авіаційних боєприпасів».

Російський голова Криму Сергій Аксьонов відреагував на вибухи, виїхавши на місце події. Російська влада заявила, що евакуювала близько 30 людей із «найближчих будинків». Загальну евакуацію вирішили не проводити.

У Міноборони Росії стверджують, що причиною вибухів на військовому летовищі в селищі Новофедорівка (Саки) стала «детонація кількох авіаційних боєприпасів». Як повідомляє російське видання «Интерфакс» із посиланням на власне джерело в Міноборони РФ, у відомстві вважають основною причиною вибухів «порушення правил пожежної безпеки».

Міністерство оборони України також прокоментувало вибухи на російському військовому аеродромі в селищі Новофедорівка, заявивши, що відомство «не може встановити причини займання».© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube