РФ закрила доступ США до інспекції своїх ядерних об’єктів


22:3808.08.2022

Рішення мотивують тим, що Вашингтон прагне перезапуску інспекційної діяльності на умовах, які нібито “створюють для США переваги”.

У Росії прийняли рішення призупинити інспекцію ядерних об’єктів Сполученими Штатами. Це передбачено Договором про скорочення наступальних озброєнь між країнами, повідомили в МЗС РФ, пише Кореспондент.

8 серпня РФ інформувала США про закриття доступу до інспекції ядерних об’єктів. Це рішення мотивують тим, що Вашингтон прагне перезапуску інспекційної діяльності на умовах, які нібито “створюють для Сполучених Штатів переваги і не враховують реалії”.

“Вони (нові умови США. – Ред.) фактично позбавляють Російську Федерацію права на здійснення інспекцій на американській території”, – заявили в МЗС РФ.

У відомстві також зазначили, що у зв’язку із санкціями США “літаки Росії не можуть доставити інспекторів на територію Сполучених Штатів, оскільки для них закрито повітряний простір”.

Двосторонній договір між РФ та США про взаємне скорочення арсеналів розгорнутих стратегічних ядерних озброєнь визначає скорочення кожною зі сторін розгорнутих ядерних боєзарядів. Договір діє з 1991 року. 29 січня 2021 року президент РФ Володимир Путін знову продовжив дію договору до 5 лютого 2026 року.

Читайте: Сломать России крылья. Какие потери Украина нанесла российской авиации (ВИДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'РФ закрила доступ США до інспекції своїх ядерних об’єктів' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube