Пекуча спека у другій половині літа призвела до цвітіння Дніпра


14:4402.08.2022

Пекуча спека в Україні протягом останнього часу призвела до цвітіння річки Дніпро. Про це журналісту УНН повідомив речник служби утримання водних об’єктів КП “Плесо” Євген Кобан.

Цитата

“Цвітіння Дніпра відбувається кожен рік у другій половині літа. Усе зелене, що є в Дніпрі, воно потрапляє туди з Київського водосховища (Київське море – ред.). Це відбувається через спеку та високу температуру. Така ситуація спостерігається не тільки у Києві, але й в інших містах та по всьому світі”, – пояснив речник служби, пише Кореспондент.

Деталі

Він додав, що існують певні норми, яким має відповідати якість води. Погіршення стану водойм часто відбувається після дощу — такі норми можуть бути перевищені.

“Ми беремо аналізи, проводимо моніторинг поверхневих вод, і деякі пляжі відповідають нормам, а деякі – ні. Потім це змінюється через погодні умови”, – продовжує Кобан.

Відповідаючи на запитання журналіста, чи впливає війна на бактеріологічний стан водойм, речник зауважив, що військові події можуть вплинути на якість води з хімічної точки зору, проте не впливають на бактеріологічний стан.

Читайте: На Днепре сформирован дивизион речных катеров ВСУ – у Беларуси есть и дивизион, и база (ВИДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Пекуча спека у другій половині літа призвела до цвітіння Дніпра' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube