І Байрактар, і Джавеліна, – які імена дають дітям українці під час війни


21:4328.07.2022

У 2022 році в Україні почали називати новонароджених дітей на честь зброї, зокрема це імена Джавеліна і Байрактар, повідомляють у Міністерстві юстиції України. 

“У нашій державі немає обмежень чи заборон на присвоєння тих чи інших імен. Тому батьки дітей мають право називати своїх малюків будь-якими іменами, які їм подобаються”, – йдеться у повідомленні. 

Більшість українців надають перевагу усе ж таки традиційним імен. У першому півріччі 2022 року новонароджені найчастіше отримували імена Ганна, Софія, Марія, Вікторія, Анастасія, Соломія, Олександра, Поліна, Артем, Олександр, Максим, Богдан, Марк, Дмитро, Михайло. 

“Слід зазначити, що популярності здобуває ім’я Стефанія після перемоги українського гурту Kalush Orchestra на пісенному конкурсі Євробачення–2022 з піснею Stefania”, – додали в міністерстві, але, очевидно, ім’я Стефанія за кількістю ще не обійшло звичніші імена.

 Як повідомляють у міністерстві, не всі новоспечені батьки обирають простоту і лаконічність. 

“Багато хто хоче виділитися і дати дитині ім’я “не як у всіх”. До того ж під час війни з’явилося багато нових слів у медіа-просторі, зокрема, пов’язаних з новими видами зброї, за допомогою якої наша армія успішно знищує рашистів. Ними і називають малюків породіллі. Так серед жіночих імен є Аделіна-Джавеліна, Джавеліна, Квітослава, Дзвенислава, Червонка, Іордана, Євангеліна, Чіамада-Аделіна, Фрея, Жасмін, Хозяйка, Аріель, Зореслава, Міссі. Серед чоловічих: Артур-Байрактар, Ян-Джавелін, Миролюб, Варфоломій, Князь, Северус, Зореслав, Мойсей, Лорд, Марілуїз, Миродар, Добромир, Граф”, – йдеться у повідомленні. 

У першій половині року народилося 104 905 маленьких громадян України – саме стільки новонароджених дітей було зареєстровано за цей час органами державної реєстрації актів цивільного стану.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'І Байрактар, і Джавеліна, – які імена дають дітям українці під час війни' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube