«Від кожного суб’єкта федерації по батальйону»: в рф хочуть набрати найманців з країн Центральної Азії, ув’язнених та представників віддалених регіонів


15:3426.07.2022

В рамках кампанії «від кожного суб’єкта федерації по батальйону» кремль зобов’язав кожен з 85 російських регіонів, включно з Кримом і Севастополем, сформувати та фінансово простимулювати по одному новому батальйону «добровольців» для участі у війні проти України.

Про це повідомляють в ГУР МО України, передає Інше ТВ.

Щоправда, не всі регіони готові створювати такі батальйони за рахунок місцевого населення. Зокрема, влада москви формує так званий «мерівський полк», в який здебільшого набираються люди з інших регіонів та навіть громадян країн Центральної Азії (Таджикистан, Киргизстан, Узбекистан). Для їхнього заохочення пропонується висока зарплатня та можливість отримати громадянство рф.

Загалом рф змінює тактику поповнення особового складу окупаційного контингенту на території України. Щоб уникнути небажаного оголошення мобілізації, набір військовослужбовців здійснюється через приватні військові компанії, росгвардію та «ЛДНР».

Фіксуються випадки примусу до підписання «контрактів» щодо місцевого населення на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей. Отримано повний карт-бланш від влади рф на відбір бойовиків колоніях.

Розпочато роботу з колишніми випускниками Челябінського танкового училища в запасі у віці до 50 років. Їх закликають йти добровольцями до танкового батальйону, який орієнтовно формується в Пермі. Там організовується збірний пункт та прибувають танки Т-72, які терміново знімають з довготривалого зберігання.

Як повідомляло Інше ТВ, “Шалена операція” – Грозєв про звинувачення ФСБ у спробі викрадення військових літаків українськими розвідниками

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Від кожного суб’єкта федерації по батальйону»: в рф хочуть набрати найманців з країн Центральної Азії, ув’язнених та представників віддалених регіонів' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube