Зразу два генерали мають забезпечити наступ рф в Україні, і це дивно, – ISW


08:0417.07.2022

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу наказав командувачу Південної групи генералу армії Сергію Суровікіну і командувачу Центральної групи генерал-полковнику Олександру Лапіну посилити наступальні дії на всіх напрямках 16 липня.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW) у зведенні за підсумками 16 липня.

Як зазначають експерти, попри те, що Міністерство оборони Росії оголосило про завершення оперативної паузи, найближчим часом темпи поновлення російських військ, ймовірно, будуть нестійкими та нерівними.

Шойгу заявив, що Суровікін і Лапін обидва продовжать командувати силами на східній осі, попри те, що для концентрації сил і зусиль такого масштабу потрібний лише один високопоставлений головнокомандувач.

В ISW зазначають, що в принципі командувати має Суровікін, тому що він за званням вище Лапіна.

Експерти звернули увагу, що Шойгу навіть не назвав Суровікіна головою Південного військового округу (ПВО) Росії, попри ймовірне усунення з посади командувача ПВО генерала армії Олександра Дворнікова і попри досвід Суровікіна командування Південним угрупованням в Україні. Лапін, навпаки, був і залишається командувачем Центрального військового округу.

“Нездатність Кремля використовувати оперативну паузу для реорганізації структури російського військового командування в Україні та його рішення натомість зберегти тимчасову командну структуру дуже дивні. Очевидне подвійне командування двох дуже високопоставлених генералів операціями на дуже невеликій території може зашкодити російським операціям надалі”, – прогнозують аналітики ISW.

Припинення оперативної паузи навряд чи призведе до масового збільшення наземних атак по всій Україні, але, швидше за все, характеризуватиметься продовженням обмежених наземних атак, зосереджених на виступі Слов’янськ-Сіверськ-Бахмут. Кремль, можливо, наказав російським силам взяти під контроль усю Харківську область, незважаючи на надзвичайно низьку ймовірність успіху Росії у таких зусиллях.

Також російська окупаційна влада, ймовірно, реагує на передбачувану загрозу дій українських партизанів, посилюючи адміністративні режими на окупованих територіях.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Зразу два генерали мають забезпечити наступ рф в Україні, і це дивно, – ISW' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube