Корбан пригрозив Путіну єврейським прокляттям у відповідь на удар по Дніпру (ВІДЕО)


08:3317.07.2022

Згідно з іудейськими віруваннями, проклята людина вмирає протягом року. Вважається, що через таке прокляття загинув Йосип Сталін.

Керівник штабу територіальної оборони Дніпра Геннадій Корбан пообіцяв проклясти президента Росії Володимира Путіна у відповідь на наступний ракетний удар по місту. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook 16 липня.

Геннадій Корбан звернувся до Володимира Путіна та пригрозив, що на лідера країни-агресора накладуть єврейське прокляття “Пульса де-нура”. З латинської та арамейської мов назва перекладається як “удар вогнем” або “вогняні різки”. Кабала — релігійна, містична, окультна й езотерична течія в іудаїзмі, має на увазі покарання людини в духовному світі, що відображається і фізично — проклятий таким чином помирає протягом року.

“Дніпро вважається батьківщиною любавічного ребе. Місто під охороною небес”, — зазначив Геннадій Корбан.

Сайт U-Jew зазначає, що “Пульса де-нура” вважається кабалістами найсильнішим прокляттям, проте його можна застосувати лише проти євреїв. Справа в тому, що під час обряду зачитуються фрагменти з книги “Зоар”, у яких ідеться про тих, хто “дотримується заповідей”, а текст змінювати не можна. Вважається також, що проклинати можна тільки того, хто небезпечний для єврейського народу та заслужив покарання, інакше життя втратять рабини, які його накладають. Ще один цікавий момент — жертву необхідно заздалегідь попередити, щоб вона мала час покаятися та виправити помилки.

У коментарях директор компанії Solar Quant Energy LCC Ян Валетов із Дніпра припустив, що прокляття не подіє на Володимира Путіна, який не є євреєм. У відповідь Геннадій Корбан запропонував провести російському президентові гіюр — це процедура звернення людини іншого віросповідання в іудаїзм.

Журналістка Наталія Влащенко нагадала про інтерв’ю, яке вона у червні взяла у Головного рабина України Моше Реувена Асмана.

За його словами, у 1953 році Любавічний Ребе Любавічний Ребе, Менахем-Мендел Шнеерсон, який був великим праведником, провів у Нью-Йорку обряд “Пульса де-нура” за участю великої кількості хасидів, а через два дні у Йосипа Сталіна стався інсульт, повідомляє Фокус.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Корбан пригрозив Путіну єврейським прокляттям у відповідь на удар по Дніпру (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube