Польща включила антивоєнний симулятор виживання у позакласну шкільну програму


16:2129.06.2022

Міністерство освіти і науки Польщі включило гру This War of Mine у програму позакласного читання. Це перший випадок в історії польської освіти щодо включення гри до шкільної програми, повідомляється на сторінці відомства у Twitter. В основі гри лежить облога Сараєва під час війни в Югославії.

Розробкою This War of Mine займалася польська студія 11 bit studios.

У міністерстві освіти та науки Польщі зазначили, що включення ігор до освітнього процесу дозволяє передавати знання привабливим для школярів шляхом, розвиваючи м’які навички та розширюючи межі уяви.

«Гра зіштовхує гравця з реаліями громадянських воєн, а потім – за прикладом серії шедеврів антивоєнної прози ХХ століття – пропонує поглибити гуманістичне осмислення становища жертв: беззахисних мирних жителів, зокрема дітей», – йдеться на сайті польського відомства.

В основі гри лежать події облоги Сараєва, яка тривала чотири роки. Користувачі грають за мирне населення, яке намагається вижити за умов громадянської війни. This War of Mine зачіпає безліч тем, її головне завдання – викликати у користувачів відторгнення до війни.

Автори її самі пережили і знають, що створювали. Нарисована вона в стилі графічного малюнку, тонким карандашним штрихом.

– Я в неї грав, психологічно вона дуже важка, бо якщо помилитись із зробленим вибором, можна угробити персонажів (а ними можуть бути і діти) і не просто через шальну кулю, а й довести до смерті від голоду чи навіть самогубства.Однак деякі речі можна показати тільки так, через проживання досвіду, акумульованого не лише в тексті чи картинках, а й безпосередньо в діях, – прокоментував це рішення Вячеслав Ільченко, експерт  Growford Institute.

Влада Польщі заявила про намір включити гру до шкільної програми ще 2020 року.

Читайте також: Зачем в Windows встраивали игры Косынку, Сапер и Червы?

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Польща включила антивоєнний симулятор виживання у позакласну шкільну програму' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube