Верещук розповіла, як сьогодні проходила евакуація з «Азовсталі», і  назвала час завтрашньої спроби евакуації


21:5806.05.2022

Сьогодні, 6 травня, евакуація цивільних з «Азовсталі» у Маріуполі проходила вкрай повільно через постійні провокації російських окупантів.

Тим не менш, вдалося евакуювати 50 людей – жінок, дітей, людей похилого віку.

Про це повідомила міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, передає Інше ТВ.

«Дорогі маріупольці! Сьогодні ми проводили евакуацію цивільних з Азовсталі. На зворотному шляху мали забрати людей на Порт Сіті. На жаль, не встигли. Бо цілий день колона була вимушена стояти біля Азовсталі. Там відбувалися бої та інші провокації. Ворог постійно порушував режим припинення вогню. Тому евакуація проходила вкрай повільно. Однак, сьогодні нам вдалося витягнути з Азовсталі 50 жінок, дітей та людей похилого віку. Завтра зранку ми продовжимо евакуаційну операцію.

Якщо все буде за планом, о 17:00 на Порт Сіті будуть автобуси, які відвезуть людей до Безіменного. Там люди з Порт Сіті приєднаються до нашої колони з Азовсталі, яка наступного дня вирушить до Запоріжжя.

Щиро прошу вибачення у маріупольців, які сьогодні не дочекалися евакуаційних автобусів. Завтра в нас все має вийти. Збираємось о 17:00 біля Порт Сіті.

Тримайтеся!», – написала Ірина Верещук.

Як повідомляло Інше ТВ, 1 загиблий і 6 поранених: росіяни на території заводу «Азовсталь» підбили автівку, яка їхала забирати цивільних

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Верещук розповіла, як сьогодні проходила евакуація з «Азовсталі», і  назвала час завтрашньої спроби евакуації' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube