Не кинули друзів: потягами Укрзалізниці вже було евакуйовано більше 100 тисяч тварин, і це не тільки коти і собаки (ФОТО)


21:4206.05.2022

За час повномасштабного вторгнення пасажирськими поїздами Укрзалізниці було евакуйовано 102,5 тис. тварин.

Про це повідомила Укрзалізниця, передає Інше ТВ.

Найбільш частими пасажирами евакуаційних рейсів залишаються собаки та коти, зокрема, залізничникам добре відомий випадок евакуації маріупольської родини з 5 дітьми та 9 собаками на початку березня.

Серед перевезених у вагонах тварин бачили домашніх лисиць та свинок, ігуан, удавів, єнотів, ласиць (вони ж «ласки»), тхорів та нірок, каченят, равликів, черепашок та акваріумних рибок на будь-який смак. Українці не полишають тих, кого люблять.

Як нагадують в Укрзалізниці, перевезення тварин евакуаційними поїздами є безкоштовним, а для регулярних рейсів просять оформлювати багажну квитанцію в касі та брати з собою документи на маленького друга.

Як повідомляло Інше ТВ, Спецоперація! Дельфінів, морських котиків та левів із Харківського дельфінарію перевезуть до Одеси.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Не кинули друзів: потягами Укрзалізниці вже було евакуйовано більше 100 тисяч тварин, і це не тільки коти і собаки (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube