Вселенський патріарх Варфоломій у великодній проповіді закликав до негайного припинення війни


12:5224.04.2022

Вселенський патріарх Варфоломій привітав християн східного обряду із Великоднем і закликав до припинення війни в Україні. Під час проповіді він згадав людей в оточеному ворогом місті-герої Маріуполь.

Його святість виступив після святкового богослужіння в ніч на 24 квітня. Воно відбулося у турецькому Стамбулі на території Вселенського Патріархату, передає “Укрінформ”.

“Сьогодні вночі наші думки з мученицькою Україною та в усіх куточках землі, де панує насильство й порушення людської гідності…” – почав Варфоломій.

Вселенський патріарх закликав вірян звертатися до Воскреслого Визволителя й прохати про допомогу українській державі.

Він висловив надію, що у такий спосіб цьогорічний Великдень стане стимулом для відкриття гуманітарних коридорів для тисяч людей, які залишаються у заблокованому російськими окупантами Маріуполі. Зокрема, сподівається, що їх зможуть евакуювати до справді безпечних районів.

“Насамперед цивільних, поранених, літніх людей, жінок і великої кількості дітей. Те саме стосується і всіх інших регіонів України, де розгортається невимовна людська трагедія”, – заявив Варфоломій.

Його святість закликав до негайного припинення війни, яка підриває людську гідність і є “провокаційним порушенням Божої заповіді про любов до ближнього”.

Нагадаємо: Нас не уничтожит орда и нечисть, мы на светлой стороне. Зеленский поздравил украинцев с Пасхой (ВИДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Вселенський патріарх Варфоломій у великодній проповіді закликав до негайного припинення війни' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube