Вчителів російської мови до кінця року можливо відправити на простій, а вже з 1 вересня замінити цей предмет іншими – мовний омбудсмен


07:0517.04.2022

З нового навчального року в тих школах, в яких досі викладається така дисципліна, як “російська мова”, потрібно розглянути можливість заміни іншими предметами або шляхом збільшення частки вивчення наявних дисциплін.

Про це в ефірі телеканалу “Прямий” сказав Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь, інформують у пресслужбі мовного омбудсмена.

“Щодо вивчення такої дисципліни у школах, як “російська мова”, то потрібно розглянути можливість заміни цього предмета іншими. Я поділяю застереження міністра освіти й науки, а також освітнього омбудсмена, що до кінця цього навчального року вчителів російської мови, якщо вони не викладали нічого іншого, можливо відправити на простій. А вже з 1 вересня цю дисципліну замінити іншими, збільшивши частку вивчення інших важливих предметів, а саме: “Історія України”, “Українська мова”, “Українська література”, “Математика” та “Англійська мова”, – зазначив Тарас Кремінь.

Уповноважений також наголосив на важливості перегляду навчальної програми з зарубіжної літератури, адже в ній досі велика увага приділяється вивченню російських письменників.

“Все це, звісно, в компетенції Міністерства освіти і науки, яке формує державну політику у своїй сфері. Але і вчителі, і батьки можуть виступати з подібними ініціативами. В нинішній трагічній реальності вилучення з ужитку всіх російських наративів – важлива справа. Саме зараз необхідно створити найкращі можливості для нашого майбутнього ренесансу. Ми – велика європейська нація, яка демонструє всьому світові, як треба боротись та перемагати”, – зазначив Тарас Кремінь.

Як повідомляло Інше ТВ, Кремінь порадив змінити країну проживання тим, кого не влаштовує українська мова та мовний омбудсмен

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Вчителів російської мови до кінця року можливо відправити на простій, а вже з 1 вересня замінити цей предмет іншими – мовний омбудсмен' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube