Укрпошта, МЗС та студія FFFACE.ME оживили марку з кораблем: тепер можна побачити на власні очі, як тоне «москва» (ВІДЕО)


20:3621.05.2022

Відтепер кожен охочий зможе подивитися, як тоне флагман чорноморського флоту вмф росії ракетний крейсер «москва».

Укрпошта, МЗС та студія FFFACE.ME оживили марку з кораблем.

Про це повідомили в пресслужбі АТ «Укрпошта», передає Інше ТВ.

Все, що для оживлення маркио потрібно, — навести Instagram фільтр на зображення марки з кораблем. Це може бути реальна марка або будь-який мерч, навіть зображення на вашому комп’ютері. Маску доповненої реальності розробила студія FFFACE.ME, а скористатися нею можна на офіційній сторінці Укрпошти.

Маска має два режими – для основної та селфі камери. Тому кожен користувач зможе приміряти військовий шолом і відчути себе тим самим військовим на березі моря, який жестом вказує напрямок руху ворожого корабля. А також, перемкнувши ефект, дивитися, як тоне російський корабель, підбитий українськими героями.

Маска буде доступна двома мовами — українською та англійською. Українською її можна на офіційній сторінці Укрпошти в Instagram. Для цього потрібно зайти в сторіз та зберегти ефект за посиланням. Англійською маска незабаром буде доступна на офіційній сторінці України в Instagram.

Як повідомляло Інше ТВ, 12 квітня «Укрпошта» випустила мільйон поштових марок «Русскій воєнний корабль, іді …!». А менше ніж за тиждень «Укрпошта» ввела обмеження на покупку цих марок у зв’язку з ажіотажем.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Укрпошта, МЗС та студія FFFACE.ME оживили марку з кораблем: тепер можна побачити на власні очі, як тоне «москва» (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube