Причина війни в Україні – не розширення НАТО, а тому, що путін вирішив вторгнутись на територію сусіда, – Остін


09:2901.06.2024

Голова Міністерства оборони США Ллойд Остін не погодився з китайським військовим аналітиком, який заявив, що розширення НАТО спровокувало війну в Україні. Американський посадовець заперечив це і назвав справжнього винуватця агресії ‒ президента Росії Владіміра Путіна.

Ця подія сталася під час найбільшого в Азійсько-Тихоокеанському регіоні безпекового форуму “Діалог Шангрі-Ла” у Сінгапурі, пише ZN.ua.

Очільник Пентагону зауважив, що РФ не досягла жодної стратегічної цілі в Україні.

“Війна в Україні сталася тому, що Путін вирішив незаконно вторгнутися на територію свого сусіда, у якого була слабша армія. Він вважав, що зможе дуже швидко здолати українців і захопити країну.

Пройшло вже понад два роки, а він не досягнув жодної зі своїх стратегічних стратегічних цілей”, ‒ додав посадовець.

У відповідь на питання про те, чи намагаються США “створити НАТО в Індо-Тихоокеанському регіоні”, Остін сказав, що Штати “згуртовують країни-однодумці зі схожими цінностями і спільним баченням вільного і відкритого регіону”.

“Ми працюють разом для досягнення цієї цілі, зміцнили відносини з нашими союзниками і бачимо, як інші країни зміцнюють свої відносини одна з одною, бо мають спільне бачення і цінності. Цю роботу ми продовжуватимемо і в майбутньому”, ‒ зазначив глава Пентагону.

Як повідомляло Інше ТВ, Генсек НАТО вітає рішення союзників щодо дозволу Україні бити по території росії© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube