США таємно дозволили Україні використовувати американську зброю для ударів по рф близько Харківщини


08:0231.05.2024

Адміністрація Байдена тихо дозволила Україні завдати удару по рф. Про це повідомляє POLITICO, передає УНН.

У четвер було оголошено, що адміністрація Байдена таємно дала дозвіл Україні на використання наданої США зброї для ударів всередині рф, проте виключно в районі Харківщини.

Президент нещодавно наказав своїй команді забезпечити, щоб Україна могла використовувати американську зброю для цілей протидії вогню в Харкові, щоб Україна могла відповісти російським силам, які завдають їм ударів або готуються вдарити по них – заявив один із американських чиновників.

Важливо зазначити, що даний чиновник відзначив: політика щодо дозволу дальніх ударів усередині рф “не змінилася”.

Подібні твердження щодо дозволу ураження рф з боку України підтвердив ще один чиновник. За ним, США прийняли рішення дозволити Україні “гнучкість” у захисті від атак на кордоні під Харковом.

Відтак це дає Україні можливість застосовувати американську зброю, зокрема ракети та гранатомети, для знищення російських ракет, які спрямовуються на Харків, атакувати війська поблизу російського кордону та збивати російські бомбардувальники. Водночас Україна не має права використовувати цю зброю для ураження цивільної інфраструктури або здійснення ракетних ударів на велику відстань у глибині території рф.

Читайте: Якщо Байден дозволить Україні бити по РФ, він цього не скаже – ракети США просто полетять на російські військові об’єкти, – The New York Times© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube