Війна в Україні дозволила США оцінити недоліки свого озброєння – ЗМІ


18:2819.05.2024

Завдяки використанню американської зброї українськими військами Вашингтон отримує безцінну інформацію про деякі недоліки найважливіших американських систем озброєнь.

Про це, як повідомляє «Польське Радіо», пише Business Insider, передає Інше ТВ.

Однією зі сфер, де США побачили слабкі місця у своєму озброєнні, є радіоелектронна боротьба. Російські системи глушіння спричинили серйозні проблеми із західною високоточною зброєю, в тому числі з реактивними системами залпового вогню MLRS і артилерійськими снарядами Excalibur.

«Війна показала, що деякі американські високоточні боєприпаси не працюють в (…) електромагнітному середовищі», — повідомила порталу військова аналітикиня Стейсі Петтіджон. Пентагон прагне покращити свою здатність використовувати безпілотники для підтримки солдатів та знищення ворожих дронів.

«Один з ключових уроків цієї війни полягає в тому, що демократизація високоточної зброї робить поле бою надзвичайно смертоносним», — зазначила аналітикиня.

Війна в Україні виявила проблеми не лише з якістю зброї, але й зі спроможністю США виробляти її у кількості, необхідній державі, що обороняється.

Десятиліттями Сполучені Штати готувалися до війни проти такого ворога, як терористичні угруповання або бойові організації. Однак війна в Україні більше нагадує конфлікти на кшталт Першої світової війни, коли дві збройні сили на добре захищених позиціях випускають десятки тисяч артилерійських снарядів на день, щоб знищити супротивника. Американські військові ще не адаптувалися до цих умов, оцінює Business Insider.

Як повідомляло Інше ТВ, Американська зброя призначена для використання на полі бою. Пентагон зробив заяву© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube