У США зауважили на роль “росатому” у захоплені ЗАЕС та підтримали санкції щодо держконцерну рф


12:0117.05.2024

Американські законодавці нагадали про роль “ростатому” у захопленні Запорізької АЕС. Комітет Палати представників США з міжнародних відносин підтримав запровадження пакета санкцій щодо російської державної компанії з атомної енергії.

Про це передає УНН із посиланням на Voice of America (VOA).

Комітет Палати представників США з міжнародних відносин підтримав запровадження пакета санкцій щодо російської державної компанії з атомної енергії “Росатом”. Це відбулося на спеціальному засіданні, у четвер, 16 травня. Також йшлося про запровадження персональних санкцій щодо будь-якої іноземної особи, яка створює загрозу цілісності або безпеці Запорізької АЕС.

Російська державна компанія “Ростатом” – поганий гравець, який активно допомагає Росії у війні. Його роль у захопленні Запорізької АЕС сама по собі відразу заслуговує негайних санкцій – наголосив у процесі засідання конгресмен від демократів Грегорі Мікс.

Політик також підркеслив, що через дії росії станції загрожує ядерна катастрофа:

Сьогодні можливі ризики катастрофічних ядерних викидів на станції через небезпечні дії Росії. А водночас “Росатом” глибоко вплетений у ланцюжки ядерних поставок, не лише наших союзників, а також і наших – сказав конгресмен-демократ.

Читайте: 100 пострілів за добу: армія РФ продовжує використовувати окуповану ЗАЕС як військовий плацдарм© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube