В США хтось розпускає чутки, що Байден зніметься з виборів


10:4406.05.2024

Серед демократів США ходять чутки, що на з’їзді у серпні 2024 року президент США Джо Байден, який планує балотуватися на наступні вибори від Демократичної партії, зніме свою кандидатуру та запропонує замість себе висунути колишню першу леді Мішель Обаму.

Про це пише Spiegel, передає Гордон.

За даними Spiegel, уже кілька місяців ходять чутки, що колишня перша леді може балотуватися в президенти і що на з’їзді Демократичної партії у серпні Байден зробить “грандіозний жест”, оголосивши про свою відставку та запропонувавши її на його місце. Минулого року уряд заявив, що демократи перевірили шанси Обами у опитуваннях громадської думки, зазначає видання.

Прессекретарка Мішель Обами пояснила, що колишня перша леді повністю підтримує передвиборчу кампанію Байдена та його віцепрезидентки Камали Харріс.

Видання зазначає, що Обаму тепло сприймають на всіх заходах, у яких вона бере участь.

Дві третини американців вважають 81-річного Байдена надто старим, щоб керувати США ще чотири роки, йдеться у публікації. Але багато людей також побоюються 77-річного Трампа, проти якого є судові справи.

Мішель Обама народилася 17 січня 1964 року у Чикаго. У шлюбі з Бараком Обамою вона перебуває з 1992 року. Подружжя виховує двох дочок – Малію (1998) та Наташу (2001).

Барак Обама обіймав президентську посаду в США з 20 січня 2009 року по 20 січня 2017-го. Після обрання президентом США Мішель Обама стала першою леді США.

Мішель Обама – перша історія першої леді США афроамериканського походження.

Нагадаємо також: Байден практично погодився на дебати з Трампом, Трамп пропонує почати з зали суду© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube